Ga verder naar de inhoud

Expertisezoeker

Kennis uit onderzoek en innovatie heeft pas impact als ze ook gedeeld wordt. Dat is precies waar Blikopener en kennisdiffusie om draaien. Misschien bestaat het antwoord op jouw vraag – of een deel ervan – al binnen eerdere projecten. Met deze expertisezoeker doorzoek je snel en eenvoudig de reeds beschikbare kennis.

EXPERTISEDOMEINEN
A total of 2999 items found. Showing 2999 items on page 197 of 300.
1961 - 1970 van 2999 resultaten

Gebruikersgerichte en duurzame AI

Ontdek hoe AI de gebruikerservaring verbetert, meet toegankelijkheid, vergroot transparantie en promoot duurzame keuzes voor gebruikers.
Odisee, de co-hogeschool
01/09/2024 - 31/08/2026

Ontwikkelen en valideren van de ‘omdenkbox’ over tijd en tijdsbeleving voor medewerkers in de zorg voor personen met dementie

Zorgverleners in woonzorgcentra moeten prioriteit geven aan het psychosociaal welbevinden van personen met dementie. Het project introduceert de Omdenkbox tool om hen te inspireren en ondersteunen bij het bieden van emotionele zorg.
Odisee, de co-hogeschool
01/09/2024 - 28/02/2026

Draadloze energieoverdracht voor gebouw-geïntegreerde fotovoltaïsche zonnecellen

Met een combinatie van BIPV en draadloze energieoverdracht wordt een betaalbare BIPV plug-and-play module ontwikkeld, gebouwd met standaardcomponenten voor dit PWO-project.
Odisee, de co-hogeschool
31/08/2019 - 29/09/2022

Performance Art: métier of amateurkunst? Een spel met de codes van het theater en het museum

Ontdek de opkomst van Performance Art in de kunstwereld, waar lichamen nu naast objecten in musea schitteren. Leer over de grensverleggende interactie tussen visuele en podiumkunsten, onderzocht door Performatik. Ontdek hoe dit onderzoek nieuwe inzichten en tools biedt voor artistieke disciplines.
AP Hogeschool Antwerpen
21/09/2020 - 18/09/2022

Frailty-awareness: Naar een meer frailty-bewuste aanpak in de gezondheidszorg en de rol van verpleegkundigen in het frailty-proces.

Ouderen vormen een uitdaging in onze samenleving. Dit project focust op 'Active Ageing' en de impact van frailty op gezond ouder worden. Verpleegkundigen spelen een sleutelrol in het screenen en aanpakken van frailty. Het doel is om een frailty-clinic op te starten in Antwerpen.
AP Hogeschool Antwerpen
16/09/2019 - 17/09/2023

Oppervlakte display van PET-hydrolyserende enzymen bij gist voor PET degradatie en de voorbehandeling van PET-houdende organische nevenstromen voor de kweek van de zwarte soldatenvlieg larven

PET, een veelgebruikt verpakkingsmateriaal, vervuilt biomassa met microplastics. Ons project ontwikkelt giststammen met PET-hydrolasen om dit af te breken, waardoor waardevolle biomassa kan worden gerecycled en een duurzame voedselketen wordt gecreëerd.
Thomas More Hogeschool
01/01/2023 - 31/12/2024

Relatieve impact van scheepsgolven versus natuurlijke waterbewegingen op de verstoring van intertidale ecosystemen in het Schelde-estuarium

De invloed van scheepsgolven op het Schelde-estuarium wordt onderzocht in vergelijking met windgolven en getijdenstromingen. Resultaten zullen aanbevelingen bieden om de impact van scheepvaart op het ecosysteem te verminderen.
Antwerp Maritime Academy
01/01/2012 - 31/12/2013

Vergelijking van professionele- en consumentenweegschalen binnen de diëtistenpraktijk

Een onderzoek wordt uitgevoerd om de nauwkeurigheid van professionele (duurdere) bio-impedantieweegschalen (≥2000 euro) tegenover consumenten-modellen (goedkopere) (≤500 euro) te vergelijken. Dit onderzoek, met behulp van vier Tanita weegschalen en de Bodpod als referentie, zal de lichaamssamenstelling meten bij 80-100 volwassenen onder dezelfde omstandigheden.
AP Hogeschool Antwerpen
17/09/2018 - 15/09/2019

Spanningsgevoelige naden voor het volgen van lichaamsbewegingen

Ontwikkeling van slimme textiele kleding met geïntegreerde strain sensing technologie voor monitoring van lichaamsbewegingen. Verbetering van ontwerp, respons en stabiliteit voor comfort en productiviteit. Gemakkelijk te integreren en recyclen, biedt voordelen in flexibiliteit en productiekosten.
Hogeschool Gent
01/01/2023 - 31/01/2026

IOF valorisatiemanager voor de hogescholen binnen de AUHA

Als Valorisatiemanager bij AUHA zet ik kennis en expertise in voor economische en maatschappelijke groei in domeinen zoals gezonde steden, digitale innovatie en duurzame loopbanen.
AP Hogeschool Antwerpen
04/11/2024 - 31/12/2026
VLAIO Vlaamsehogescholenraad v4