Dag van de Wetenschap
Zondag 27 november 2022
Op zondag 27 november is het de dag van de wetenschap! Zoals ieder jaar nemen ook alle 13 Vlaamse #hogescholen deel met tal van verschillende activiteiten. Zo zetten ze ondermeer hun praktijkgericht wetenschappelijk onderzoek 'in the picture'. Maar niet onbelangrijk: ook de STEM-opleidingen. Benieuwd? Ga dan zeker eens kijken, er is vast een hogeschool bij jou in de buurt.
Gerelateerde artikels
Vlaamse universiteiten en hogescholen pleiten voor een sterker geïntegreerd kennisecosysteem.
Snelle technologische, economische en maatschappelijke veranderingen vragen om een nieuwe manier van samenwerken. Digitalisering, AI, geopolitieke verschuivingen, klimaatverandering en een veranderende arbeidsmarkt stellen het hoger onderwijs voor nieuwe uitdagingen, maar creëren ook nieuwe kansen.
Veerle Hendrickx nieuwe voorzitter van de Vlaamse Hogescholenraad
Vanaf januari 2025 nemen Veerle Hendrickx en Dennis Cluydts respectievelijk het voorzitterschap en ondervoorzitterschap van de Vlaamse Hogescholenraad op zich. Hun mandaat loopt tot eind 2026.
Politieke debatfiches & investeringen in praktijkonderzoek aan hogescholen voor productiviteitsgroei
Met de verkiezingen voor de deur, zijn de meeste debatfiches en programma’s op de partijhoofdkwartieren al opgemaakt. Maar misschien is er nog ruimte voor een topic: investeer €20 miljoen extra in onderzoek van Vlaamse hogescholen om de productiviteitgroei in de samenleving mee op gang te brengen.